Якщо в тиждень прочитувати по 3 книги, то за рік можна опрацювати більше 150 томів! Як ви думаєте: чи зміниться людина, яка прочитає таку кількість текстів?

Що б не витворяли сучасні технології, але люди, які читають завжди будуть керувати людьми, які дивляться телевізор. В такому випадку: ласкаво просимо в клуб людей, які читають.

Для того, щоб встигнути опрацювати якнайбільше літератури й щоб інформація з книг залишалась у пам’яті все життя ми будемо виховувати в собі навик швидкого читання та запам’ятовування текстів.

Відвідувачі дізнаються про три техніки, які дозволять фізично пришвидшити процес читання. Мета: при швидкості читання в 1800-2000 символів за хвилину (це приблизно 1-1.5 сторіно тексту в форматі А4) з засвоєнням інформації більше ніж 80%

УВАГА! На заняттях ми будемо працювати не з художніми книжками, а з літературою науково-популярного жанру! Учасники повинні будуть читати тексти в сфері економіки, історії, військової справи, медицини, спорту і т.д.

На наших заняттях можна буде навчити себе швидко знаходити інформацію в текстах й швидко її фіксувати в голові. Серед всіх інформаційних одиниць учасники навчаться швидко відкидати другорядну інформацію й концентрувати увагу на найосновнішому.
 

Автор та ведучий

Гордій Остапович - тренер з розвитку пам’яті, уваги та швидкочитання в Академії Розвитку «Орігамі».


У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди.
Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування у 2014 році, що проходив у КНР, у місті Хайкоу в період 11.12-14.12 2014 року. Згідно результатів останнього чемпіонату світу серед учасників в віковій категорії 18-60 років зайняв 60 місце. З європейських представників його позиція на цьому змаганні виявилась сьомою по результативності.

Виступ Гордія Остаповича на TEDxLvivPolytechnic

 
 

Представники різних країх Чемпіонаті Світу з запам'ятовування

Гордій Остапович на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Гордій Остапович та Алекс Мулен − Чемпіон Світу з запам'ятовування 2015

Нельсон (США), Гордій (Україна), Жуель (Франція). Чемпіонат Світу з запам'ятовування 2015

Сертифікат виданій Україні на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Учасники Чемпіонату Світу з запам'ятовування 2015

Тоні Б'юзан (Tony Buzan) та Гордій Остапович перед Чемпіонатом Світу з запам'ятовування 2015 у літаку

Медаль на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2015 у Китаї

Швидкочитання – крок на шляху до геніальності


 

Кількість осіб

12-14 чоловік
в групі
 

На курсах Ви навчитесь

40%

2. ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА
ДЛЯ ЧИТАННЯ
 

Курс інтенсивного читання ділиться на три розділи

Тут все просто – ми читаємо для того, щоб якнайбільше інформації залишилось в голові. Це означає, що наша ціль – опитування після прочитання тексту. Хтось буде нам ставити запитання, а ми маємо дати якнайбільше правильних відповідей. В цьому розділі працюємо з показниками, з датами, з термінологією. А також географічними назвами та іменами-прізвищами, які завжди можна зустріти в текстах і які треба запам’ятати з дуже високою ймовірністю. Вчимось дуже швидко знаходити основну інформацію тексту, яку СТОВІДСОТКОВО потрібно засвоїти. Ну і паралельно з тим вчимось правильно оцінювати інформацію.

З цим пунктом складніше. На цьому етапі люди повинні самі збивати свої звички та свої рефлекси, які їм притаманні під час читання. Сюди входить зокрема і правильний рух очима, і збиття артикуляції – це дуже важкий процес, міняти те, як працюватиме дихання, коли береш в руки чтиво. Але це, водночас, може пришвидшити прочитування книги в три-чотири рази.

Підбираємось до найцікавішого – а що робити, якщо є величезна книжкова шафа, а часу немає взагалі. І що робити, якщо треба читати багато різної літератури на різні теми та ще й на різних мовах.