Автор та ведучий

Гордій Остапович - тренер з розвитку пам’яті, уваги та швидкочитання в Академії Розвитку «Орігамі».


У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди.
Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування у 2014 році, що проходив у КНР, у місті Хайкоу в період 11.12-14.12 2014 року. Згідно результатів останнього чемпіонату світу серед учасників в віковій категорії 18-60 років зайняв 60 місце. З європейських представників його позиція на цьому змаганні виявилась сьомою по результативності.

Що таке швидкочитання?

 
Швидкочитання – це інструмент, який допоможе економити ваш час на освоєння інформації яка Вас цікавить. Ви зможете освоювати в 3-7 разів більше інформації, ніж людина, що не володіє навичками швидкочитання. Ваша цінність зросте.

Якщо в тиждень прочитувати по 3 книги, то за рік можна опрацювати більше 150 томів! Як ви думаєте: чи зміниться людина, яка прочитає таку кількість текстів?

Що б не витворяли сучасні технології, але люди, які читають завжди будуть керувати людьми, які дивляться телевізор. В такому випадку: ласкаво просимо в клуб людей, які читають.

Для того, щоб встигнути опрацювати якнайбільше літератури й щоб інформація з книг залишалась у пам’яті все життя ми будемо виховувати в собі навик швидкого читання та запам’ятовування текстів.

Відвідувачі дізнаються про три техніки, які дозволять фізично пришвидшити процес читання. Мета: при швидкості читання в 1800-2000 символів за хвилину (це приблизно 1-1.5 сторіно тексту в форматі А4) з засвоєнням інформації більше ніж 80%

УВАГА! На заняттях ми будемо працювати не з художніми книжками, а з літературою науково-популярного жанру! Учасники повинні будуть читати тексти в сфері економіки, історії, військової справи, медицини, спорту і т.д.

На наших заняттях можна буде навчити себе швидко знаходити інформацію в текстах й швидко її фіксувати в голові. Серед всіх інформаційних одиниць учасники навчаться швидко відкидати другорядну інформацію й концентрувати увагу на найосновнішому.
 

Виступ Гордія Остаповича на TEDxLvivPolytechnic

 
 

Представники різних країх Чемпіонаті Світу з запам'ятовування

Гордій Остапович на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Гордій Остапович та Алекс Мулен − Чемпіон Світу з запам'ятовування 2015

Нельсон (США), Гордій (Україна), Жуель (Франція). Чемпіонат Світу з запам'ятовування 2015

Сертифікат виданій Україні на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Учасники Чемпіонату Світу з запам'ятовування 2015

Тоні Б'юзан (Tony Buzan) та Гордій Остапович перед Чемпіонатом Світу з запам'ятовування 2015 у літаку

Медаль на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2015 у Китаї

Швидкочитання – крок на шляху до геніальності

Ціна навчання

3500 грн./курс
для учнів та студентів 3000 грн
вік 14+

Дати

Старт груп:
1 червня
6 липня
3 серпня
вул. Володимира Великого, 4, 206Б к.

Час занять

сб.-нд. 10:00-13:00 (6 занять)

Кількість осіб

10-12 осіб в групі
 

У школі Ви навчитесь

 

40%

2. ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА
ДЛЯ ЧИТАННЯ
 

Навчання ділиться на три розділи

Тут все просто – ми читаємо для того, щоб якнайбільше інформації залишилось в голові. Це означає, що наша ціль – опитування після прочитання тексту. Хтось буде нам ставити запитання, а ми маємо дати якнайбільше правильних відповідей. В цьому розділі працюємо з показниками, з датами, з термінологією. А також географічними назвами та іменами-прізвищами, які завжди можна зустріти в текстах і які треба запам’ятати з дуже високою ймовірністю. Вчимось дуже швидко знаходити основну інформацію тексту, яку СТОВІДСОТКОВО потрібно засвоїти. Ну і паралельно з тим вчимось правильно оцінювати інформацію.

З цим пунктом складніше. На цьому етапі люди повинні самі збивати свої звички та свої рефлекси, які їм притаманні під час читання. Сюди входить зокрема і правильний рух очима, і збиття артикуляції – це дуже важкий процес, міняти те, як працюватиме дихання, коли береш в руки чтиво. Але це, водночас, може пришвидшити прочитування книги в три-чотири рази.

Підбираємось до найцікавішого – а що робити, якщо є величезна книжкова шафа, а часу немає взагалі. І що робити, якщо треба читати багато різної літератури на різні теми та ще й на різних мовах.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

«Школа Швидкого Читання»
 
 
 

Школа суперпам'яті та швидкого читання розрахована на людей, які не бояться вкладати час та зусилля в нові навики і які хочуть навчити себе працювати з великими об’ємами інформації.

Реєструйтесь зараз!