Що таке Super Пам'ять?

 
Це справжній прорив вашого саморозвитку!

2 місяці цікавого навчання, 16 практичних уроків
та он-лайн підтримка тренера протягом усього курсу!

Під час занять, ви навчитесь – запам'ятовувати будь-яку потрібну для вас інформацію у максимальній кількості (історичні дати, терміни, прочитане), ви вийдете на результат до 100 нових іноземних слів на день (при чому абсолютно не важливо ЯКУ мову ви вивчаєте), ваша швидкість читання зросте до 6-8 раз з максимальним запам'ятовуванням прочитаного.....і це не межа вашого самовдосконалення).

Цей курс буде корисний всім – учням старших класів (особливо, кого чекає ЗНО), студентам, юристам, які працюють з великою кількістю нормативних актів, медикам – для охоплення більшої кількості літератури медичного спрямування, та усім, хто прагне постійного самовдосконалення!
 

Автор та ведучий

Гордій Остапович - тренер з розвитку пам’яті, уваги та швидкочитання в Академії Розвитку «Орігамі».


У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди.
Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування у 2014 році, що проходив у КНР, у місті Хайкоу в період 11.12-14.12 2014 року. Згідно результатів останнього чемпіонату світу серед учасників в віковій категорії 18-60 років зайняв 60 місце. З європейських представників його позиція на цьому змаганні виявилась сьомою по результативності.

Що таке швидкочитання?

 
Швидкочитання – це інструмент, який допоможе економити ваш час на освоєння інформації яка Вас цікавить. Ви зможете освоювати в 3-7 разів більше інформації, ніж людина, що не володіє навичками швидкочитання. Ваша цінність зросте.

Якщо в тиждень прочитувати по 3 книги, то за рік можна опрацювати більше 150 томів! Як ви думаєте: чи зміниться людина, яка прочитає таку кількість текстів?

Що б не витворяли сучасні технології, але люди, які читають завжди будуть керувати людьми, які дивляться телевізор. В такому випадку: ласкаво просимо в клуб людей, які читають.

Для того, щоб встигнути опрацювати якнайбільше літератури й щоб інформація з книг залишалась у пам’яті все життя ми будемо виховувати в собі навик швидкого читання та запам’ятовування текстів.

Відвідувачі дізнаються про три техніки, які дозволять фізично пришвидшити процес читання. Мета: при швидкості читання в 1800-2000 символів за хвилину (це приблизно 1-1.5 сторіно тексту в форматі А4) з засвоєнням інформації більше ніж 80%

УВАГА! На заняттях ми будемо працювати не з художніми книжками, а з літературою науково-популярного жанру! Учасники повинні будуть читати тексти в сфері економіки, історії, військової справи, медицини, спорту і т.д.

На наших заняттях можна буде навчити себе швидко знаходити інформацію в текстах й швидко її фіксувати в голові. Серед всіх інформаційних одиниць учасники навчаться швидко відкидати другорядну інформацію й концентрувати увагу на найосновнішому.
 

Виступ Гордія Остаповича на TEDxLvivPolytechnic

 
 

Представники різних країх Чемпіонаті Світу з запам'ятовування

Гордій Остапович на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Гордій Остапович та Алекс Мулен − Чемпіон Світу з запам'ятовування 2015

Нельсон (США), Гордій (Україна), Жуель (Франція). Чемпіонат Світу з запам'ятовування 2015

Сертифікат виданій Україні на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2014

Учасники Чемпіонату Світу з запам'ятовування 2015

Тоні Б'юзан (Tony Buzan) та Гордій Остапович перед Чемпіонатом Світу з запам'ятовування 2015 у літаку

Медаль на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування 2015 у Китаї

Швидкочитання – крок на шляху до геніальності

Ціна навчання

4000 грн./міс курс 2 місяці (16 занять) -25% учням/студентам вік 14+

Дата старту

22 березня 2018,
вул. В.Великого, 4 каб. 423

Час занять

Пн та Ср 18:30-20:30

Кількість осіб

12-14 чоловік
в групі
 
 

У школі Ви навчитесь

40%

2. ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА
ДЛЯ ЧИТАННЯ
 

Навчання ділиться на три розділи

Тут все просто – ми читаємо для того, щоб якнайбільше інформації залишилось в голові. Це означає, що наша ціль – опитування після прочитання тексту. Хтось буде нам ставити запитання, а ми маємо дати якнайбільше правильних відповідей. В цьому розділі працюємо з показниками, з датами, з термінологією. А також географічними назвами та іменами-прізвищами, які завжди можна зустріти в текстах і які треба запам’ятати з дуже високою ймовірністю. Вчимось дуже швидко знаходити основну інформацію тексту, яку СТОВІДСОТКОВО потрібно засвоїти. Ну і паралельно з тим вчимось правильно оцінювати інформацію.

З цим пунктом складніше. На цьому етапі люди повинні самі збивати свої звички та свої рефлекси, які їм притаманні під час читання. Сюди входить зокрема і правильний рух очима, і збиття артикуляції – це дуже важкий процес, міняти те, як працюватиме дихання, коли береш в руки чтиво. Але це, водночас, може пришвидшити прочитування книги в три-чотири рази.

Підбираємось до найцікавішого – а що робити, якщо є величезна книжкова шафа, а часу немає взагалі. І що робити, якщо треба читати багато різної літератури на різні теми та ще й на різних мовах.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

«Школа Super Пам'яті та Швидкого читання»
 
 
 

Школа суперпам'яті та швидкого читання розрахована на людей, які не бояться вкладати час та зусилля в нові навики і які хочуть навчити себе працювати з великими об’ємами інформації.

Реєструйтесь зараз!