


ЯК ВСЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЬ!
Пам'ять – це життєво необхідний навик для кожної людини. Без пам'яті ми б ніколи не були самими собою. Ми б не вміли розмовляти та взагалі не змогли б мислити.
Та що не менш важливо, пам'ять є не тільки незамінним навиком, але й важливим складовою інтелекту та освіти.
Розвиток пам'яті, уваги і мислення часто представляє собою суміжні завдання. Від того, як розвинена наша пам'ять, залежать багато наших ментальних характеристик.
Без пам'яті не обійдеться процес оволодіння швидкочитанням, ораторська майстерність та вивчення мов.
Ми постійно отримуємо велику кількість інформації, яку потрібно запам’ятовувати. Та, нажаль ми не вміємо нею користуватися, багато забуваємо, і маємо докладати чимало зусиль щоб щось запам’ятати надовго. Це нас дуже дратує, втомлює та задає чимало клопоту.
Ми не довіряємо своїй пам’яті, гадаємо що вона не досконала та може нас підводити. Та насправді, наша пам’ять це унікальний інструмент, який має неймовірні можливості, нам залишається тільки навчитися правильно ефективно її використовувати.
Академія розвитку «Орігамі» запрошує вас на дводенний інтенсивний курс «Розвиток пам’яті», автором та ведучий якого є Гордій Остапович.
Інтенсивний 2-денний курс: «Розвиток пам'яті»
Що ми робитимемо?
-
Перший крок — Ми дізнаємось про «межу» вашої пам'яті
-
Другий крок — Ми змусимо вашу увагу працювати тривалий час над тим, що потрібно вам
-
Третій крок — Після цього ми постійно будемо підіймати планку, змушуючи вашу голову з кожною годиною збільшувати об'єм опрацьованої інформації