Навчання за програмою шахової школи дозволяє розвинути розумові здібності, посидючість, пам'ять, творче мислення, вчить аналізувати і узагальнювати, що в кінцевому підсумку сприяє формуванню сильної особистості.

Всебічний підхід до навчання дозволяє досягти високих результатів в найкоротші терміни. Спеціальний навчальний комплекс для вихованців школи дає можливість пробудити інтерес до гри і розвивати його.

 

НАШІ ТРЕНЕРИ


 

Ми зібрали команду талановитих тренерів з шахів. Досвід кожного тренера у цьому виді спорту понад 10 років . Усі тренери мають ступіть КМС у шахаш. Та переможці багатьох турнірів. Залюбки передадуть свій досвід іншим.

Школа шахів у Львові


Гра в шахи неймовірно корисна, і багатогранність її впливу на дитину дуже важко переоцінити. І справа не тільки в розвитку логічного мислення. Судіть самі, але граючи в шахи, ваша дитина вчиться:
• Приймати власні рішення і відповідати за них (інакше вона програє або втратить чергову важливу фігуру).
• З усіх варіантів можливих дій дитина вчиться вибирати найбільш вигідне і правильне рішення.
• Гра в шахи допомагає оживити і розвивати уяву, а також впорядкувати думки і знання.
• Шахи вчать тайм-менеджменту, адже в класичних шахах гра не може тривати вічно, і у кожного гравця є певний час, на обдумування кожного ходу, як і загалом на гру.
• Гра вчить приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку – знову-таки, коли час вже закінчується, гравець змушений приймати швидкі рішення без довгих обмірковувань і нести відповідальність за них.
• Також шахи допомагають позбавитися від сором'язливості і розвинути комунікативні навички, адже почати спілкуватися з різними людьми набагато простіше під час гри, ніж просто так.
• Шахи розвивають логічне мислення, а також вчать вибудовувати стратегію дій, враховуючи цілий ряд сторонніх чинників, що дуже знадобиться по життю кожній людині.
Про користь шахів можна говорити практично нескінченно, і дійсно, важко знайти іншу гру, яка пройшовши тисячі років історії, залишалася б такою ж захоплюючою для багатьох поколінь, і при цьому була б хоч на десяту частину настільки ж корисною. Тому замість довгих обговорень, пропонуємо просто сісти пограти зі своєю дитиною в цю чудову гру.

Переваги навчання в Шаховій школі у Львові


Кількість осіб

10-15 осіб
в групі

Час занять

Обирай зручний для себе час

Групи різного рівня

Можливість грати з сильними суперниками

Дух інтелектуального клубу

Нові друзі-інтелектуали

Результат навчання

Навчання дітей у Школі шахів у Львові


Шахи - це не гра, це філософія. Вчені до цих пір сперечаються про походження шахів і не можуть прийти до єдиного рішення. Але те, що грі близько двох тисяч років, з цим згодні всі.

Гра в шахи для дітей - це потужний поштовх у розвитку: діти розкриваються, стають товариськими, цілеспрямованими і наполегливими. Шахи відволікають дитину від телевізора, комп'ютера, як варіант, прекрасно заповнюють вільний час з користю для мозку. Діти, які грають в шахи, краще встигають у школі, так як йде тренування розуму. Багато з любителів гри в шахи згодом стають видатними вченими, політичними діячами, керівниками.

Навчання для дітей в школі шахів у Львові проводять для дітей з восьмирічного віку, уроки проводять досвідчені викладачі за спеціально розробленою методикою спрямованої на досягнення найкращих результатів за короткий термін.

Інформація для реєстрації


Час занять

Вт-Чт 17:00-18:30 гр.(8-12р) 13.12
Вт-Чт 19:00-20:30 гр.(13-18р.)13.12
Сб. Нд. 9:30-11:00 гр.(8-12р.)15.12
Сб Нд 11:30-13:00гр.(13-18р.)15.12

Групи дітей

8-12 і 13-18 років

Вартість навчання

Перше заняття безкоштовне, для отримання додаткової інформації, здійсніть реєстрацію, на сторінці нижче.

Дата старту

формуємо групи на грудень 2018
адреса навчання: м. Львів, вул. Тершаківців 2А, 203к

Реєстрація

«ШКОЛА ШАХІВ»